MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 4377698
nr 437 7698
Pottskåp
Björk, höjd: 79 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 6 november 2006
kl 17:07:56
150 kr
250 kr
400 kr
500 kr
600 kr